ČAST | ČMKV | TVREGISTR | STIS výsledky: A, L, S, B, T, M, Z, E, H, J, C, P, K, U | METODIKAROZHODČÍ | ELO ST

Nově v menu RACKETSPORT odkaz na Akční nabídku tohoto obchodu. Děkujeme Vám za návštěvu, přízeň a aktivní používání portálu TT-SPORT. Svou podportu určenou pro další rozvoj portálu můžete vyjádřit také proklikem na reklamním banneru v levém pruhu. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat. Tým portálu TT-SPORT.cz.

Přihlášení / odhlášení

Podpořte Portál TT-SPORT

V německém Düsseldorfu začíná kvalifikačními soutěžemi Mistrovství světa ve stolním tenise pro rok 2017.
Favority ve dvouhrách jsou obhájci titulů. Do hlavní soutěže dvouher je již nalosováno 64 hráčů či hráček, stejný počet je doplní z dvoudenní kvalifikace.

 Z českých reprezentantů do bojů nejdříve nastoupí mix Polanský-Čechová, který je v kvalifikačním play-off nasazen do 2. kola, do hlavní soutěže postupují vítězové 3. kol.

Ve dvouhrách je postup do hlavní soutěže ještě složitější, kvalifikanti nejdříve odehrají utkání ve tříčlenných kvalifikačních skupinách a následně ještě jedno kolo play-off. Širůček, Polanský, Tomanovská a Adámková budou muset kvalifikačním martyriem projít od začátku, Čechová je nasazena až do kvalifikačního play-off. Jenom Tomáš Konečný a Hanka Matelová mají jistotu prvího kola hlavní soutěže. Pokud v něm Tomáš uspěje narazí ve 2. kole na Vladimira Samsonova, Hanka na Korejku SUH Hyowon, 29. hráčku světa.

Průběh mistrovství sledujeme v českém jazyce na http://pingpong.cz/6/worldchamp/MS2017.htm, kde je tradičně denní program, pavouky soutěží, výsledkové listiny, detaily výsledků českých zástupců.

Komentáře, perličky a zajímavé odkazy z MS sledujte na Facebooku https://www.facebook.com/Pingpongcz

OBHÁJCI TITULŮ Z MS 2015:
dvouhra muži: MA Long CHN
dvouhra ženy: DING Ning CHN
čtyřhra muži: ZHANG Jike+XU Xin CHN
čtyřhra ženy: LIU Shiwen+ZHU Yuling CHN
smíšená čtyřhra: YANG Haeun+XU Xin KOR+CHN