PRAGUE GRAND PRIX

25. May – 27. May 2018



CZECH  DENMARK  SPAIN  ARMENIA  UKRAINE  LATVIA  GERMANY  POLAND  ESTONIA   FRANCE  IRELAND   SWEDEN  HUNGARY   ROMANIA   AUSTRIA   NORWAY   WALES   RUSSIA   BELGIUM   BULGARIA   LITHUANIA   ALGERIA   BELARUS   NEDERLAND   ENGLAND   INDIE   ISRAEL   CANADA   SLOVAK REP.





Oddíl stolního tenisu TJ SLAVOJ PRAHA a www.TT-SPORT.cz

Vás zve na

13. ročník mezinárodního turnaje mládeže ve stolním tenisu




Pořadatel:
TJ Slavoj Praha - oddíl stolního tenisu, www.TT-SPORT.cz

Termín konání:
26. května – 28. května 2017

Místo konání:
JEDENACTKA VS - Mírového hnutí 2137/7 , Praha 4 – Chodov

Dopravní spojení:
BUS 197,170 (Brodského) GPS: 50°2'20.323"N, 14°30'9.465"E

Ředitelství turnaje
Ředitel: Martin Linert
Hlavní pořadatel: Miloš Vojáček

Přihlášky:
Závazné přihlášky do soutěží jednotlivců i družstev zašlete písemně nejpozději do 5.5.2017 na e-mail. adresu: linert@seznam.cz

Ubytování
Zajistí pořadatel na základě písemné objednávky došlé nejpozději do 5.5.2016 na adresu viz. přihlášky.
TOP HOTEL PRAHA****
Ubytování obsahuje snídani na hotelu a oběd a večeři v místě konání turnaje.

Vklady


Občerstvení
Bude zajištěno v místě konání turnaje.

Informace
Na tel. 603 828 197 nebo v místě konání od čtvrtka 25.5.2017 od 17:00 hod.

Technická ustanovení:

Předpis
Hraje se podle Pravidel stolního tenisu, Soutěžního řádu stolního tenisu, ustanovení tohoto rozpisu.
Hraje se podle pravidel a ustanovení pro mezinárodní soutěže, neboť turnaj je s mezinárodní účastí.

Stoly a míčky
Turnaj se hraje na 48 stolech, míčky HANNO*** 40+ Polyball.

ystém soutěží
Soutěž družstev: dvoučlenná družstva I.stupeň: skupiny po 3 – 4 II.stupeň: vylučovací systém
Soutěže dvouher: I.stupeň: skupiny po 4 – 5 II.stupeň: vylučovací systém. Hráči, kteří nepostoupí do II.stupně dvouher budou zařazeni do soutěže útěchy.

Podmínky účasti
Každý účastník může být přihlášen pouze do jedné kategorie.

Rozhodčí u stolů
Rozhodčí k jednotlivým zápasům ke stolům určuje hlavní rozhodčí, jeho zástupce, nebo jimi pověřený řídící turnaje.

Námitky
Námitky se podávají řediteli turnaje dle SŘ.

Ceny
Závodníci na 1.-4. místě (v soutěžích útěchy závodníci na 1.-2. místě) obdrží ceny a diplomy.

Soutěžní disciplíny
1. družstva dorostenců;    2. družstva dorostenek
3. dvouhra dorostenců;    4. dvouhra dorostenek
5. družstva starších žáků;    6. družstva starších žákyň
7. dvouhra starších žáků;    8. dvouhra starších žákyň
9. družstva mladších žáků;    10. družstva mladších žákyň
11. dvouhra mladších žáků;    12. dvouhra mladších žákyň
13. družstva nejmladších žáků;    14. družstva nejmladších žákyň
15. dvouhra nejmladších žáků;    16. dvouhra nejmladších žákyň

Časový pořad
čtvrtek 25.května 2017
17:00 - 20:00 Ubytování a prezentace účastníků
18:00 - 20:00 Možnost tréningu
pátek 26.května 2017
07:30 - 08:30 Registrace 09:30 - 20:00 I.stupeň soutěží družstev
sobota 27.května 2017
07:30 – 08:30 Prezentace účastníků soutěží dvouher
09:00 – 14:00 I.stupeň soutěží dvouher
14:30 – 20:30 II.stupeň soutěží družstev
21:00 Slavnostní vyhlášení výsledků soutěží družstev
neděle 28.května 2017
09:00 – 16:00 II.stupeň soutěží dvouher a soutěž útěchy
16:00 Slavnostní vyhlášení výsledků a zakončení turnaje


Turnaj byl schválen KM ČAST jako turnaj mládeže ČR kategorie A s mezinárodní účastí ve všech věkových kategoriích.


tt-sport, racketsport